Koniec roku szkolnego

W dniu 25.06.2021 klasa 3c pożegnała się z edukacją wczesnoszkolną i ruszyła w świat po nowe doświadczenia i przygody.

Najlepszym podsumowaniem tego roku jest list napisany przez jedną z uczennic – Magdalenę Serafin:

„Drodzy Nauczyciele, Kochani Rodzice, Koleżanki i Koledzy!

Jest to nasz ostatni dzień w tym roku szkolnym, w klasie, w której czuliśmy się potrzebni, ważni, doceniani, a w Was – drodzy nauczyciela – znajdowaliśmy życzliwość i zrozumienie.

W ciągu tych trzech lat staliśmy się dojrzalsi, starsi, mądrzejsi. Dziś przyszedł czas „odlotu”, a zatem czas pożegnań. Przed nami nowy etap szkoły, nowi nauczyciele, koledzy i koleżanki, nowy, nieznany świat. Każdy z nas pozostawi w tej klasie cząstkę siebie. Bowiem tu przeżyliśmy pierwsze sukcesy oraz porażki, tu zawiązaliśmy pierwsze przyjaźnie. Myślę, że często będziemy powracać pamięcią do chwil spędzonych w tej klasie. Każdy z nas zabierze ze sobą jej część. Część klimatu, tradycji, zasad. Dziś nasze serca przepełnia radość z otrzymania świadectwa ukończenia klasy trzeciej, ale i smutek z powodu rozstania z tym, co stanowiło część naszego życia.

Dziękujemy za trud kształcenia i wychowania, za przekazywanie wartości niezbędnych w dalszym życiu, za opiekę i ciepło jakiego doświadczyliśmy, za starania, cierpliwość, a przede wszystkim za wyrozumiałość – zdajemy sobie sprawę z tego, że nie byliśmy wzorową klasą. Przepraszamy za wszystkie zmartwienia, których przysporzyliśmy i obiecujemy, że nie przyniesiemy Wam wstydu i będziemy się starać uczyć jak najlepiej. Zapewniamy, że uczynimy wszystko, by nie zawieść Waszych oczekiwań.

„W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce” wychowawcy Pani Paulinie, jak i Pani Agnieszce, wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom, którym również bardzo dziękujemy.

Chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność, to Wy nauczyciele byliście dla nas prawdziwymi mentorami. Dzięki Waszemu poświęceniu i ogromnemu wsparciu, jesteśmy dzisiaj mądrzejsi i pewniejsi siebie.

Z całą klasą serdecznie dziękujemy za ten wspaniały rok spędzony z Panią.

Będziemy o Pani zawsze ciepło myśleć w 4 klasie.

Życzymy miłych, ciepłych, spokojnych i udanych wakacji spędzonych z rodziną.

Klasa 3c”

Kochani dziękuję Wam z całego serca! Pamiętajcie, że jesteście jedyni i wyjątkowi. Cały świat czeka na Was z otwartymi drzwiami.

Przed Wami 9 tygodni, 67 dni, 1620 godzin i 97221 minuty wakacji. Nie zmarnujcie z nich ani sekundy!

Jestem  dumna z tego jak poradziliście w tym dziwnym roku, pokonaliście wiele trudności, zdobyliście nowe umiejętności i wytrwaliście.

G R A T U L A C J E dla Wszystkich!!

Zapraszam do obejrzenia podsumowania tego roku:

Paulina Hagowska-Słowik