Konkurs Wieża Eiffel

W połowie lutego świetlica nr 51, w ramach kółka francuskiego,  ogłosiła konkurs na wykonanie Wieży Eiffela dowolną techniką.
Na konkurs wpłynęło tyle prac, że organizatorzy byli zmuszeni przesunąć termin jego zakończenia.
Uczniowie wykonali przepiękne prace z wykorzystaniem wielu technik m.in.: rysunku, modeliny, farby, wyklejanek, witrażu.

Po burzliwej naradzie z ciężkim sercem, bo przecież na podium są jedynie trzy miejsca, jury w składzie Pani Dorota Więckiewicz i Agata Tomaszewska, przyznało nagrody następującym osobom:
1) Zosia 1A i Zuzia Wieczorek 3A
2) Łukasz Szyszko 0B
3) Piotruś Siczek 0B

Zapraszamy po odbiór nagród
Wszystkie prace zasługują na wyróżnienie !

Zapraszam do obejrzenia galerii z pracami LA TOUR EIFEL – Paryż nie jest daleko  w korytarzu przy świetlicy nr 51, który uczniowie natychmiast nazwali Paryżem.

Bardzo dziękuję za udział w konkursie i już wkrótce zapraszam na kolejny. Tym razem będzie to spotkanie ze znaną francuską postacią w Waszym wieku. Ale o tym niedługo.

Agata Tomaszewska