„Stowarzyszenie Rodziców „Nasze Dzieci”

„Stowarzyszenie Rodziców „Nasze Dzieci” w ramach pieniędzy zbieranych z 1% zakupiło nowe komputery do pracowni informatycznej w szkole. Dotychczasowy sprzęt komputerowy wymagał unowocześnienia. Cieszymy się, że w dużej części został on wymieniony. Nowe komputery spełniają najnowsze standardy i z pewnością poprawią jakość i efektywność lekcji.

To najlepszy dowód na to, że warto przekazywać 1% z PIT, za co wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy.

Prosimy, pamiętajcie o nas przy rocznym rozliczeniu. To nic nie kosztuje, a będziemy zbierać na remont szkoły oraz pozostałe komputery do pracowni.

Wpisz w PIT za 2019 r nasz numer KRS 0000382471. Dziękujemy i życzymy zdrowych, pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2021!

Agnieszka Łukasik”