Dary dla pacjentów szpitala

Kartki świąteczne i dary

dla pacjentów ze szpitala w Grodzisku Mazowieckim

Szanowni Państwo, drodzy nauczyciele i uczniowie.
Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w akcję robienia kartek świątecznych i przygotowania prezentów dla chorych na covid i pacjentów, którzy tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzą z dala od swoich bliskich, w szpitalu.
Zbiórka przerosła nasze oczekiwania. Zebraliśmy ponad 100 kartek i mnóstwo prezentów: wodę z dzióbkiem, herbaty, kawy, żele pod prysznic, szampony, balsamy i kremy pielęgnacyjne, mokre i suche chusteczki, skarpetki i mnóstwo słodyczy.
Serce rośnie jak widzimy tyle dobra.

Pan Doktor,  ordynator oddziału zakaźnego Paweł Basiukiewicz i ratownik medyczny Jakub Wiśniewski, którzy odbierali od nas paczki byli bardzo mile zaskoczeni tak dużą ilością prezentów i prosili o przekazanie gorących podziękowań 🙂

Pragnę podziękować Panu Dyrektorowi za umożliwienie zorganizowania akcji, Rodzicom i uczniom za kartki i prezenty, serdecznie dziękuję za zaangażowanie i pomoc nauczycielom, szczególnie Pani Joannie Łodygowskiej za pomoc przy zbiórce darów, przyjaciołom i znajomym, Paniom woźnym, kierownikom i wszystkim, którzy włączyli się w pomoc i zbiórkę.
Podziękowania dla radia Bogoria, które na swojej stacji puszczało informacje o naszej zbiórce.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY TELEWIZJI TVN24 ZA RELACJĘ Z AKCJI „Karta świąteczna dla chorych” NA ANTENIE STACJI, PANI ADRIANNIE OTRĘBA I PANU KAMILOWI STRUZIK ZA PRZYGOTOWANIE MATERIAŁU I WSPÓLNĄ PRZYGODĘ Z KAMERĄ.

Zapraszam do galerii zdjęć i relacji pod linkiem:

Joanna Nazarczuk koordynator akcji