Włączamy się w pomoc dla powodzian!

Szanowni Państwo,

W związku z tragiczną sytuacją powodziową organizujemy w Szkole
w Otrębusach akcję pomocy!

Uruchamiamy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy z poniższej listy. Listę będziemy na bieżąco aktualizować, zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez poszkodowane gminy.

Potrzebne rzeczy można przynosić do Szkoły w Otrębusach i zostawiać przy głównym wejściu do podstawówki. Wejście otwarte jest od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 17:00.

Zbiórka trwa do 5 października.

Lista najpotrzebniejszych rzeczy:

butelkowana woda pitna w zgrzewkach
żywność o długim terminie przydatności do spożycia (w szczególności pieczywo długoterminowe, kabanosy, konserwy, makarony, ryż)
środki czystości (rękawice jednorazowe, płyny do mycia, ręczniki papierowe, ścierki do podług itp.)
środki higieny osobistej (mydło, środki higieniczne dla kobiet itp.)
materiały opatrunkowe
naładowane powerbanki i latarki z bateriami
karma dla zwierząt
-kuchenki gazowe, butle gazowe, pompy do wody
-koce , łopaty , wiaderka

-rękawiczki techniczne

Ps. Prosimy nie przynosić ubrań, itp. – tylko o rzeczy z listy.
Prośba również o informację na portierni o przyniesionej kuchence gazowej lub butli, tak żeby można było ja od razu zabezpieczyć i przenieść w bezpieczne miejsce.

Z całego serca zachęcam Państwa do udziału w zbiórce!

Jestem przekonany, że jak zawsze nasza mobilizacja będzie ogromna, a przekazana pomoc bezcenna!

Zbiórkę wspiera również Sołectwo Otrębusy
Dziękuje za współprace i zaangażowanie w zbiórkę
Kończak Sebastian,
Dyrektor ZSPO