Bezpieczna Droga do Szkoły.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, rozpoczęliśmy coroczną akcję Bezpieczna Droga do Szkoły.
Celem tej inicjatywy jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w drodze do i ze szkoły. Akcja Bezpieczna Droga do Szkoły to ważna inicjatywa, która ma na celu ochronę naszych najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Dzięki wspólnym wysiłkom policji, rodziców, nauczycieli i samych dzieci możemy zapewnić bezpieczną i spokojną drogę do szkoły.
Policjanci apelują również do rodziców i opiekunów. Wasza rola w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieci jest nieoceniona. Dawajcie dobry przykład swoim pociechom, rozmawiajcie z nimi o zasadach zachowania na drodze i jeśli to możliwe, towarzyszcie im w drodze do szkoły, zwłaszcza w pierwszych dniach nauki. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo to nasza wspólna odpowiedzialność.
Klasa 6a przygotowała plakaty które okiem ucznia obrazują opisany temat.