Sportbonus Dzieciom !!!
Drogi Rodzicu, Klub UKS Otrębusy bierze udział w akcji Sportbonus Dzieciom!Za nami kilkanaście tygodni akcji Sportbonus Dzieciom. Należy jednak pamiętać, że każdy KLUB nadal może zbierać dodatkowe środki finansowe. Każdy zakup poprzez stronę www.sportbonus.pl/sklepy to średnio 5% dla Klubu.
Rodzicu wspieraj swoje Dziecko !
– zbieraj środki finansowe dla Klubu Twojego Dziecka poprzez codzienne zakupy.Odbierz kartę przedpłaconą Tesco lub BP u Trenera lub zamów na stronie Sportbonus w profilu użytkownika.
Kliknij w link i zapoznaj się z możliwościami

Partner Strategiczny
Partner Tytularny

Wspierają Nas

Biuro   Rachunkowe   M$M

Małgorzata Paprocka

Pl. Poniatowskiego 38, 05-830 Nadarzyn

tel.  510 868 334

Delikatesy   Jankowscy z Kań Helenowskich

Darowizna na rzecz sportuUczniowski Klub Sportowy Otrębusy „1” zwraca się z prośbą o wsparcie rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży trenujacych w sekcji lekkoatletycznej i piłki siatkowej. Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazywanie darowizny na działalność Uczniowskiego Klubu Sportowego Otrębusy „1” i dalszy rozwój młodych sportowców.Klub sportowy działający w formie stowarzyszenia, fundacji, uczniowskiego klubu sportowego może otrzymywać darowizny na cele statutowe. Zgodnie z obowiązującymi przepisami osoby fizyczne i prawne mogą przez cały rok wpłacać darowizny na konto UKS i odliczać je od podstawy opodatkowania.Firma będąca darczyńcą (osoba prawna z tytułu darowizny przekazanej na cele pożytku publicznego (zatem także związane z kulturą fizyczną) może odliczyć do 10% dochodu podlegającego opodatkowaniu.Osoby fizyczne mogą odliczyć do 6% dochodu.
1 % na rzecz sportu w Otrębusach
Zarząd Klubu UKS Otrębusy„1”zwraca się z prośbą do osób, które chciały by wspomóc działalność sportową wśród dzieci i młodzieży z naszego terenu. O przekazanie 1% swojego podatku na działalność Uczniowskiego Klubu Sportowego Otrębusy „1” za pośrednictwem Fundacji Partnerstwo, która jest Organizacją Pożytku Publicznego i ma w celach statutowych zapisane wspieranie i rozwuj działalności klubów sportowych takich jak nasz „UKS” oraz krzewienie kultury fizycznej i zdrowotnej, wśród młodzieży szkolnej „” Serdecznie dziękujemy.

Powyżej zamieszczamy wzór potrzebny do poprawnego wypełnienia deklaracji:
FUNDACJA PARTNERSTWO
KRS 0000197334
Koniecznie uzupełnij rubrykę 128, wpisując nazwę klubu!

Podziękowanie

Zarząd Klubu Sportowego UKS Otrębusy Serdecznie Dziękuje wszystkim osobom, które wsparły działalność sportową klubu przekazując 1% swojego podatku na rzecz rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży.
Ze Sportowym Pozdrowieniem Zarząd Klubu UKS Otrębusy