Tydzień Uprzejmości i Zasad Savoir-Vivre’u

Eleganckie zakończenie Tygodnia Uprzejmości i Zasad Savoir-Vivre’u

Dzień Kobiet w naszej szkole obchodzony był w tym roku wyjątkowo. Uczniowie klas 4-8 podjęli wyzwanie organizatorów Tygodnia Uprzejmości i przyszli na lekcje w niecodziennych ubraniu. Królowały wytworne i eleganckie stroje, dodatki i rekwizyty. Wśród najładniej i najliczniej wystrojonych dam i dżentelmenów były klasy V D (wychowawca Alicja Borkowska), IV C (wychowawca Agata Grzegorek) oraz IV B (wychowawca Agnieszka Kozłowska-Mis). Oczy jury konkursu (dama Beata Baszko, dżentelmen Michał Haber) zatrzymały się dłużej na dwóch wyjątkowo odświętnych damach i modnym dżentelmenie, a byli to: Amelia Kosna (V D), Nikola Dziewiałtowska (IV C) oraz Leon Chojnacki (IV B).

Poza upominkami, które otrzymali docenieni przez jury uczniowie, wszyscy odświętnie ubrani mogli liczyć w tym dniu na zwolnienie z odpytywania.
Szkolnymi korytarzami przechadzała się jeszcze jedna wystylizowana postać, lecz tym razem z grona pedagogicznego  – lady Marzena Kulesza, nauczycielka języka angielskiego.

Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy pomysłów, zaangażowania i odwagi oraz dziękujemy za udział w zabawie.

Alicja Borkowska
Michał Haber