Zapraszamy na Wirtualną strzelnice

Wirtualna strzelnica powstała dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Obrony Narodowej uzyskanemu w ramach programu „Strzelnica w powiecie. Projekt ma na celu rozwój sportu strzeleckiego w Polsce, zwiększenie dostępności do szkoleń strzeleckich oraz podniesienie atrakcyjności sportu strzeleckiego. Ma również pomóc rozwinąć i propagować sport strzelecki wśród dzieci, młodzieży i organizacji prowadzących działalność na rzecz bezpieczeństwa i obronności państwa.
Bezpłatnie ze strzelnicy korzystać będą uczniowie 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także podmioty prowadzące działalność w zakresie poprawy bezpieczeństwa i obronności naszego kraju. Strzelnica będzie dostępna odpłatnie dla mieszkańców naszej gminy, jak również wszystkich chcących nabyć podstawowe umiejętności strzeleckie.
Wszystkie informacje dotyczące możliwości skorzystania ze strzelnicy wraz z cennikiem dostępne pod numerem telefonu 22 758 58 10 w godzinach pracy sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Otrębusach. Aby skorzystać ze strzelnicy należy wcześniej zarezerwować termin.

Zapraszamy do skorzystania.