Wymiana pocztówek

W okresie przedświątecznym uczniowie z klasy 6C wymienili się pocztówkami ze swoimi rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej w Kuczborku-Osadzie. Obydwie strony napisały do siebie życzenia w języku angielskim. Dzieci nie mogły się doczekać listów, a długie oczekiwanie zwiększyło ich radość w momencie, gdy w końcu pocztówki dotarły. Listowna, pisemna forma świątecznej komunikacji przyniosła wszystkim dużo radości – zarówno podczas wymyślania życzeń, jak i podczas odczytywania tych otrzymanych. Radość dzieci była jeszcze większa, gdy okazało się, że w paczce ze szkoły w Kuczborku-Osadzie znalazła się również wielka tabliczka mlecznej czekolady.

W wymianie pocztówek wzięli udział również wychowawca klasy 6C, p. Sebastian Chmielewski oraz nauczyciel wspomagający, p. Barbara Oleksiak, która była pomysłodawczynią całego wydarzenia.

Dziękuję i pozdrawiam,

Sebastian Chmielewski