MIKOŁAJKI Z MAŁYM SAMORZĄDEM

Dzień 6 grudnia od rana był dla wszystkich wyjątkowy. W szkole i w klasach dużo się działo… Mały Samorząd zorganizował dla dzieci z klas I-III ,,aktywną przerwę”. Na trzech długich przerwach dzieci miały możliwość wykonania Mikołaja z papieru oraz pudełko świąteczne na drobne upominki. Wystawione były również pudełka, do których dzieci mogły wrzucać dary na akcję charytatywną dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Walendowie.
Akcja ,,aktywna przerwa” propaguje bezpieczne spędzanie czasu podczas przerw. Dzieci działając razem we wspólnym celu uczą się współpracy, kulturalnego zachowania  wobec siebie.
Serdecznie dziękujemy uczniom klasy IVa za zaangażowanie w pomoc młodszym kolegom i koleżankom.
Z wyrazami szacunku.
Mały Samorząd Szkolny