Sesja ekologiczna w Żółwinie

20.10.2023 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w sesji ekologicznej w ZSP w Żółwinie w ramach projektu „Działaj dla klimatu…”. W tych zmaganiach brało udział 7 szkół z gminy Brwinów i Michałowice.
Podczas sesji odbyły się konkursy:
– na prezentację multimedialną wykonana przez O. Kolomyi, w której nasza uczennica zdobyła III miejsce;
– na piosenkę wykonaną przez A. Małecką;
– konkurs wiedzy – M. Szałaj, J. Opoka i M. Miks
– konkursy plastyczne – „Eko- miasto” – L. Zdanowska i „ „Mój ekologiczny dom” – W. Ptak.
Na zakończenie spotkania odbył się pokaz mody ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy III B- J. Kamińska i K. Smółkowska, które z ogromną klasą pokazały unikatowy strój, wykonany z gazety.
Sesja ekologiczna w Żółwinie pokazała, że nasi uczniowie mają ogromny talent plastyczny, wokalny oraz potrafią odpowiadać na bardzo trudne pytania z zakresu wiedzy ekologicznej.
Szkolni koordynatorzy