EKO PIKNIK – 07 października 2023 r godzina 12.15

Drodzy rodzice

Już w najbliższa sobotę 7 października wspólnie z Sołectwem Otrębusy i Stowarzyszeniem Dziedzictwa Kulturowego i Krajobrazowego Mała Wspólnota zapraszamy na EKO -Piknik w godzinach 12.15.-17.00.
Przewidujemy atrakcje dla dużych i małych.
Zapraszamy do udziału w aukcji. Osoby, które chciały by przekazać jeszcze jakieś przedmioty na aukcję w formie darowizny prosimy o przynoszenie (krotki opis przedmiotu) oraz wypełnienie umowy darowizny -do pobrania w załączniku. Przedmioty prosimy o przynoszenie wraz z dokumentem do wychowawców, klubiku -sala 4 nowy budynek w godz.14-16 oraz sekretariatu szkoły do piątku 06.10.23 do godziny 16.00. Przedmioty te będą licytowane w dniu EKO_Pikniku. Dochód przeznaczony będzie na potrzeby szkoły – STOWARZYSZENIE NASZD DZIECI.
Można tez wspólnie z klasą przygotować warsztat lub stoisko ekologiczne. Zainteresowane klasy, osoby mogą zgłosić jeszcze taką inicjatywę do Pani Barbary Małeckiej lub przesłać informację do Dyrektor Szkoły.

załącznik

darowizna na szkołę

Serdecznie zapraszamy do współpracy, dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do zabawy.

Kończak Sebastian
Dyrektor ZSPO