Zwycięstwo w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Umiejętności “Bezpiecznie na drodze”

14 czerwca 2023 r.  w Szkole Podstawowej nr.1 w Brwinowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności “Bezpiecznie na drodze” Gminny Brwinów .

Gratulacje!

To wspaniała wiadomość! Wygranie Gminnego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy i Umiejętności „Bezpiecznie na drodze” jest naprawdę imponującym osiągnięciem. To oznacza, że wasza drużyna uczestnicząca w konkursie wykazała się głęboką wiedzą i umiejętnościami związanych z bezpieczeństwem na drodze.

Konkursy takie jak ten są niezwykle ważne, ponieważ promują edukację dotyczącą zasad ruchu drogowego, bezpiecznego zachowania się na drodze i świadomości zagrożeń. Wasze zwycięstwo pokazuje, że jesteście dobrze przygotowani do poruszania się po drogach i chronienia swojego bezpieczeństwa oraz innych uczestników ruchu.

Pamiętajcie, że zdobyta wiedza powinna być wykorzystywana na co dzień. Podzielcie się swoim sukcesem z innymi uczniami i społecznością szkolną, aby zwiększyć świadomość dotyczącą bezpieczeństwa drogowego. Możecie również pomóc innym zrozumieć, jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

Jeszcze raz gratulacje z okazji wygranej! Życzę wam dalszych sukcesów i kontynuowania pracy nad promowaniem bezpieczeństwa na drodze.

Jesteście wspaniali 😀

Paweł Piontke