Przygotujemy Cię! Weź udział w przyszłorocznym informatycznym konkursie kuratoryjnym LOGIA.

Chcesz dostać się do najlepszych szkół – zostań Laureatem kuratoryjnego konkursu!

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów przygotowujących się do udziału w Konkursie Logia w przyszłym roku szkolnym do udziału w szkoleniu on-line Grafika żółwia w Pythonie, które rozpocznie się 9 maja i będzie trwało do 6 czerwca.
Podczas szkolenia będziemy rozwiązywać zadania z grafiki żółwia z wykorzystaniem modułu turtle w języku Python. Będzie okazja, by doskonalić umiejętność stosowania instrukcji iteracji, definiowania funkcji oraz innych konstrukcji języka. Poznamy też rekurencję.

W celu udziału w szkoleniach:
• uczeń musi posiadać konto na platformie https://konkursy.oeiizk.edu.pl,
• pobrać (w dziale Organizacja) i wydrukować Kartę zgłoszenia na szkolenia, na której rodzice (opiekunowie prawni) wyrażą zgodę na udział w szkoleniach na platformie,
• oświadczenie jest poświadczane przez szkołę,
• na koniec uczeń musi wysłać skan zgłoszenia za pomocą formularza na platformie konkursowej (w dziale Organizacja).

Uwaga! Dostęp do szkolenia będzie możliwy po zatwierdzeniu przesłanej Karty zgłoszenia. Kartę zgłoszenia przesyłamy raz w danym roku szkolnym. Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez wejście do danego szkolenia.

Informacji udziela i służy pomocą

Arkadiusz Młyński