Oszczędzaj wodę – kropla do kropli

Uczniowie klasy IA, IV B  i V C uczestniczyli w lekcjach „Oszczędzaj wodę – kropla do kropli” oraz „ To nie ściema klimat się zmienia” organizowanych przez MPWiK w Warszawie. Zajęcia te są częścią realizowanego w naszej szkole projektu „Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii”.

Podczas zajęć podejmowane były tematy poświęcone wodzie, szanowania jej zasobów a przede wszystkim oszczędnego gospodarowania. Uczniowie zapoznali się także z zachodzącymi zmianami klimatu, działaniami, które należy podjąć, aby spowolnić ten proces.

Lekcje te na pewno przyczynią się do podniesienia świadomości ekologicznej naszych uczniów.

Szkolni koordynatorzy projektu.