Patriotycznie i muzycznie

17 oraz 28 listopada wystawiliśmy w auli widowisko słowno-muzyczne. Świętowaliśmy w naszej szkole kolejną Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Dla miłych widzów zaprezentowaliśmy scenki historyczne na temat wydarzeń roku 1918. Było zaskakująco i mamy nadzieję – ciekawie. Towarzyszył nam wspaniały chór i zespół instrumentalny pod batutą Pani Jadwigi Małeckiej. W przedstawieniu zagrał Pan Arkadiusz Grudziński (burza oklasków od uczniów) – historyk, pasjonat, badacz dawnych dziejów i jak się okazało „człowiek orkiestra”. Bardzo dziękujemy za życzliwe słowa po spektaklu. Dziękujemy też Pani Ani Niewęgłowskiej, Pani Mirce Wilińskiej, Pani Basi Małeckiej, pani Ani Majtyce i Pani Beacie Baszko – za nieocenioną pomoc w urządzaniu scenografii, gromadzeniu kostiumów, słowem za „wielkie serce”. A wszystkim teatromanom dziękujemy za kibicowanie. Trzymajcie kciuki za następne pomysły sceniczne!

Klasa 7a i 7b oraz artyści z klas 4-6