Krajowa Odznaka Jakości eTwinning

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning za projekt ,, Instrumentarium Muzyczne” – czyli wspólne zabawy rytmiczne.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Otrębusach otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning za Ogólnopolski Projekt ,,Instrumentarium Muzyczne”- czyli wspólne zabawy rytmiczne. Projekt jest owocem współpracy nauczycieli i uczniów z 11 placówek oświatowych w kraju. Nauczyciele, logopedzi zaprojektowali i stworzyli wraz z uczniami własnoręcznie wykonane instrumenty muzyczne. Uczniowie pod opieką nauczycieli wykazali się pomysłowością i kreatywnością w wymyślaniu własnych instrumentów. Następnie stali się „muzykami” i prezentowali swoje dzieła. Nagrane filmiki ukazują użycie ich wytworów w praktyce jako akompaniament do piosenki Lato, lato. Całość, czyli wszystkie pomysły na stworzenie własnych instrumentów, została zebrana i opublikowana w postaci wirtualnej książeczki storyjumper.