Zielona szkoła

Zielona Szkoła

Klasy 2a i 2c w dniach 13-15 czerwca były z firmą Chris na Zielonej Szkole w ośrodku Tarda w miejscowości Miłomłyn.

Mieliśmy mnóstwo atrakcji: tyrolkę, ściankę wspinaczkową, majsterkę, kajaki sportowe, bb i canou, zajęcia z łucznictwa i gry świata.

Podczas trzech intensywnych dni uczyliśmy się samodzielności, współpracy w grupie, punktualności i zaangażowania w wykonywanie zadań.

Spędziliśmy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Mieliśmy dużo czasu na zabawę i zdobywanie nowych umiejętności. Pływanie kajakami było super przygodą. Wspinaczka na ściance, choć bardzo trudna też była ciekawa a nagrodą był zjazd na linie. Zrobiliśmy własne drewniane aparaty fotograficzne na których uwieczniliśmy wspaniałe wspomnienia. Zapraszamy do galerii.

Na miejscu z ogromnym zaangażowaniem pomagali nam „chrisowi” animatorzy oraz nasi wspaniali rodzice Pani Kasia i Pan Andrzej.

Pozdrawiamy uczniowie klasy 2a i 2c z wychowawczyniami panią Martą i panią Joanną.