Kącik czytelniczo – ortograficzny

Cieszymy się, że zechcieliście Państwo odpowiedzieć na nasz apel i zaangażować się w zbiórkę książek i gier edukacyjnych dla uczniów z Klubów Ortograffiti.Dzięki Państwa pomocy stworzyliśmy kącik czytelniczo – ortograficzny, z którego dzieci wypożyczają do domu książeczkę i po przeczytaniu jej (w dowolnym terminie) wymieniają na nowy, inny egzemplarz. Dodatkowo każdy uczeń do książeczki dostaje kwiatek czytelniczy do codziennego, systematycznego czytania. Wypożyczyć można również grę edukacyjną. Mam nadzieję, że wdrożone pomysły dydaktyczne przyczynią się do tego, iż uczniowie pokochają czytanie i w wolnym czasie sami, z własnej woli będą poznawać literaturę, a gra z rodzeństwem w domu przyczyni się do lepszej koncentracji na zadaniu.

Wszystkim Rodzicom bardzo dziękujemy za przyniesione książeczki i gry edukacyjne.

Iwona Dymowska z uczniami